RN73H1ETTP7411C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP7411C50
JLCPCB Part #
C4118388
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.41kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS