RN73H1ETTP73R2F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP73R2F50
JLCPCB Part #
C2515129
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS