RN73H1ETTP7321D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7321D25
JLCPCB Part #
C4103981
Description
62.5mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS