RN73H1ETTP7321B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP7321B50
JLCPCB Part #
C4253431
Description
63mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS