RN73H1ETTP7320B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7320B25
JLCPCB Part #
C2536865
Description
-55℃~+155℃ 63mW 732Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS