RN73H1ETTP7062B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7062B25
JLCPCB Part #
C2535091
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 70.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS