RN73H1ETTP7061B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP7061B10
JLCPCB Part #
C4248089
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 7.06kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS