RN73H1ETTP6980D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6980D10
JLCPCB Part #
C4165871
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS