RN73H1ETTP6980C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6980C10
JLCPCB Part #
C2554381
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS