RN73H1ETTP6901F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6901F50
JLCPCB Part #
C2515492
Description
-55℃~+155℃ 6.9kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS