RN73H1ETTP6810F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6810F50
JLCPCB Part #
C2515958
Description
-55℃~+155℃ 63mW 681Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS