RN73H1ETTP67R3B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP67R3B10
JLCPCB Part #
C4260625
Description
-55℃~+155℃ 63mW 67.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS