RN73H1ETTP6652B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6652B50
JLCPCB Part #
C2535917
Description
-55℃~+155℃ 63mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS