RN73H1ETTP6651B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6651B10
JLCPCB Part #
C4020084
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS