RN73H1ETTP65R7C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP65R7C50
JLCPCB Part #
C2539193
Description
-55℃~+155℃ 63mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS