RN73H1ETTP6572D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6572D50
JLCPCB Part #
C2514296
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS