RN73H1ETTP6491C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6491C50
JLCPCB Part #
C2536386
Description
6.49kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS