RN73H1ETTP6340B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP6340B25
JLCPCB Part #
C2537021
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 634Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS