RN73H1ETTP6120C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6120C50
JLCPCB Part #
C4300287
Description
-55℃~+155℃ 612Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS