RN73H1ETTP5900B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5900B50
JLCPCB Part #
C2534533
Description
-55℃~+155℃ 590Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS