RN73H1ETTP5830F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5830F25
JLCPCB Part #
C2515331
Description
-55℃~+155℃ 583Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS