RN73H1ETTP5762B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5762B50
JLCPCB Part #
C2536038
Description
57.6kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS