RN73H1ETTP5760C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5760C50
JLCPCB Part #
C2539395
Description
-55℃~+155℃ 576Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS