RN73H1ETTP56R9B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP56R9B50
JLCPCB Part #
C4206997
Description
-55℃~+155℃ 56.9Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS