RN73H1ETTP56R6C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP56R6C10
JLCPCB Part #
C2556349
Description
-55℃~+155℃ 56.6Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS