RN73H1ETTP56R2C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP56R2C10
JLCPCB Part #
C2556344
Description
-55℃~+155℃ 56.2Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS