RN73H1ETTP5690B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5690B50
JLCPCB Part #
C2534526
Description
569Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS