RN73H1ETTP5601B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5601B10
JLCPCB Part #
C2555225
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS