RN73H1ETTP54R9D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP54R9D10
JLCPCB Part #
C2545285
Description
-55℃~+155℃ 54.9Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS