RN73H1ETTP5422B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP5422B50
JLCPCB Part #
C4057624
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 54.2kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS