RN73H1ETTP5421B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5421B10
JLCPCB Part #
C2555156
Description
-55℃~+155℃ 5.42kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS