RN73H1ETTP5420B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5420B50
JLCPCB Part #
C4340638
Description
-55℃~+155℃ 542Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS