RN73H1ETTP53R0C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP53R0C50
JLCPCB Part #
C2538692
Description
53Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS