RN73H1ETTP5361B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5361B50
JLCPCB Part #
C4085084
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS