RN73H1ETTP5360B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP5360B25
JLCPCB Part #
C2537143
Description
536Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS