RN73H1ETTP5302B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5302B50
JLCPCB Part #
C4164966
Description
53kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS