RN73H1ETTP5301B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP5301B50
JLCPCB Part #
C2535366
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.3kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS