RN73H1ETTP5301B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5301B10
JLCPCB Part #
C4233996
Description
5.3kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS