RN73H1ETTP51R7F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP51R7F25
JLCPCB Part #
C2516835
Description
-55℃~+155℃ 51.7Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS