RN73H1ETTP51R7C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP51R7C50
JLCPCB Part #
C4314191
Description
-55℃~+155℃ 51.7Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS