RN73H1ETTP51R1D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP51R1D25
JLCPCB Part #
C4341108
Description
-55℃~+155℃ 51.1Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS