RN73H1ETTP51R0B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP51R0B50
JLCPCB Part #
C2534825
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS