RN73H1ETTP5051F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5051F50
JLCPCB Part #
C2515484
Description
5.05kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS