RN73H1ETTP5051B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP5051B10
JLCPCB Part #
C3939935
Description
5.05kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS