RN73H1ETTP5050D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP5050D10
JLCPCB Part #
C2547284
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 505Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS