RN73H1ETTP49R3B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP49R3B50
JLCPCB Part #
C2535283
Description
-55℃~+155℃ 49.3Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS