RN73H1ETTP49R3B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP49R3B25
JLCPCB Part #
C2535228
Description
-55℃~+155℃ 49.3Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS