RN73H1ETTP4990F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4990F50
JLCPCB Part #
C4148658
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS