RN73H1ETTP4931B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4931B50
JLCPCB Part #
C2535371
Description
-55℃~+155℃ 4.93kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS