RN73H1ETTP4752F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4752F50
JLCPCB Part #
C3983985
Description
-55℃~+155℃ 47.5kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS